teenused

Ventilatsiooni ja konditsioneerimise süsteemide loomine, mis tagavad mitmefunktsionaalsuse ning lihtsuse ja kõrge töökindluse kasutamisel ja hooldamisel, on AS Avesta Servis üks peamistest tegevusvaldkondadest. Projekteerimisel kasutatakse arvestuste täpsuse ja projekteerimistööde kõrge kvaliteedi tagamiseks, võttes arvesse iga ruumi iseärasusi, nii kaasaegseid tehnoloogiaid kui ka kõrgprofessionaalsete spetsialistide kogemusi.

Ventilatsiooni monteerimise teostavad ettevõtte vastava kvalifikatsiooniga spetsialistid, mis tagab monteerimistööde teostamise vastavuse kehtivatele normidele. Projekti teostamisse kaasatud töötajate kõrge professionaalsus ja vastutustundlikkus tagab Teile monteeritud ventilatsiooni ja konditsioneerimise süsteemi suure töökindluse.

Meie spetsialistid aitavad Teil projekteerida ja komplekteerida ventilatsiooni nii tööstusobjektidel kui ka mitmesugustes hoonetes, ruumides, korterites, elumajades, garaažides. Projekteerimisel arvestavad meie spetsialistid arvesse teie tehnilisi ja rahalisi võimalusi, viivad läbi vajaliku nõustamise ning süsteemi kompleksse hooolduse.

Meie teenused:

 • Projekteerimistööd:
  - ventilatsiooni ja konditsioneerimise süsteemid
  - automaatika ja juhtimise süsteemid
 • Projektdokumentatsiooni ekspertiis ja nõustamine
 • Montaažitööd:
  - ventilatsiooni ja konditsioneerimise süsteemid
  - ventilatsiooniseadmete automaatika ja juhtimise süsteemid
  - elektrimontaažitööd
 • Hooldus
 • CORRIGO E kontrollerite põhine automaatikasüsteemide kasutamine

meist teenused teostatud tÖÖD KONTAKT FOTOGALERII

1999-2006 © AS AVESTA SERVIS