meist

Aktsiaseltsi Avesta Servis asutamise idee kuulub Narva ettevõtjatele, kes õigeaegselt jõudsid mõttele hakata oskuslikult lahendama ventilatsiooni ja konditsioneeride paigaldamisega seotud küsimusi. 1999.a. septembrikuus anti käiku esimene objekt. Sellest ajast on ettevõte hoogsalt arenenud:

  • On suurendatud pakutavate teenuste hulka
  • Välja on arendatud tootmisbaas
  • Oskuslikult on kavandatud personali valik
  • Pidevalt on täiustatud tehnilisi võimalusi
  • Tootmismahtude on kasvanud

AS Avesta Servis insener-tehniline ja tootmispersonal osaleb pidevalt kõikidel koolitusseminaridel ja näitustel. Töötajate kvalifikatsioon on tõendatud mitmete sertifikaatide ja nende pädevustunnistustega. Lugupidav suhtumine olemasolevatesse ja potentsiaalsetesse klientidesse on pikaajalise mõlemapoolselt kasuliku koostöö tagatiseks.

AS Avesta Servis pakub laia valiku juhtivate tootjafirmade töökindlaid ventilatsiooniseadmeid. Ventilatsiooni süsteemide projekteerimise, monteerimise ja hooldusega seotud ülesannete lahendamiseks kasutavad AS Avesta Servis insenerid antud valdkonna kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid.

AS Avesta Servis on võimeline lahendama ventilatsiooni süsteemide projekteerimise, monteerimise ja automatiseerimisega seotud laia küsimuste ringi mitmesugust tüüpi ja sihtotstarbega ventilatsiooniseadmete puhul. Ventilatsiooni süsteemide paigaldamist, projekteerimist ja hooldust teostavad spetsialistid, kellel on pikaajaline töökogemus nimetatud valdkonnas.


meist teenused teostatud tÖÖD KONTAKT FOTOGALERII

1999-2006 © AS AVESTA SERVIS