Värske õhk  on meie eluks hädavajalik. Iga päev hingame me sisse ligikaudu 20.000 liitrit õhku. Me vajame osooni-, iooni- ja fütontsiidideküllast õhku.
Tänapäeva tingimused nõuavad suurendatud
huvi selle mikrokliima vastu, milles inimene elab.
Paljud meid ümbritsevad objektid eraldavad sageli tervisliku eluviisi seisukohalt kahjulikke aineid.Õhu ventileerimise süsteemid aitavad neid probleeme lahendada.
Sellepärast me pakumegi   tehnilisi
lahendusi ja suurt valikut töökindlaid ventilatsiooniseadmeid, alates olmesüsteemidest ja lõpetades tööstuslike ja õhu ettevalmistamise süsteemidega. Samuti pakume oma projekteerimis-, montaaži- ja hooldusteenuseid kõigile, keda huvitab tervislik ja täisväärtuslik elu.
AS Avesta Servis on üks edukamalt arenevatest Eesti firmadest, mis tegutseb juba eelmise sajandi lõpust õhu ventileerimise ja konditsioneerimise teenuste osutamise turul. Meie tellijate hulgas on palju riigi- ja äriettevõtteid.
Need on eelkõige AS Narva Elektrijaamad, AS Kreenholm Valduse, AS Riigi Kinnisvara, AS Silmet, AS Balti ES, AS Mäetehnika, Narva Linnavalitsus, Sillamae Linnavalitsus, VP Market, SA Narva Haigla, Loksa Laevatehas AS, AS Velsicol Eesti. .
Oleme valmis pakkuma Teile huvitavaid tehnilisi ja projektlahendusi Teiega kooskõlastatud tehniliste nõuete raames. Ühtlasi pakume oma teenuseid konditsioneerimise ja ventilatsiooniga seotud küsimuste komplekssel lahendamisel.
Firma «AVESTA SERVIS» tervitab Teid!

Meie firma pakub oma teenuseid konditsioneerimise, ventilatsiooni ja küttesüsteemidega seotud küsimuste lahendamiseks nii olme- kui ka tööstushoonetes ja rajatistes.


meist teenused teostatud tÖÖD KONTAKT FOTOGALERII

1999-2006 © AS AVESTA SERVIS